درباره ما

Who We Are

سوابق شرکت

شرکت آریا خودرو سیمای سبز به پشتوانه سابقه گروه کارخانجات آریا، با بیش از ۲۷ سال سابقه تأمین و تولید دستگاه های جابجایی و راهسازی، و به عنوان اولین تولید کننده ایرانی نفربرهای الکتریکی با کاربری های مختلف با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تنوع محصولی، در زمینه وسایل نقلیه الکتریکی و پروژه های حمل و نقل پاک مسافر و بار، با شعار آسمان آبی و هوای پاک همسو با سیاستهای گسترش هوای پاک در این زمینه فعالیت دارد.

  • نسل آینده
  • انرژی پاک
  • فرهنگسازی
  • محیط زیست
  • هوای پاک
  • همگام سازی با بازار جهانی

اهداف و رسالت میدانی

هوای پاک: کمک به بهبود محیط زیست و هوای پاک با جلوگیری از آلودگی صوتی و هوای ناشی از خودروهای بنزینی و موتور سیکلت ها.
همگام سازی با بازار جهانی: با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی تولید وسایل نقلیه و تلاش جامعه ی جهانی برای کاهش استفاده از سوخت های فسیلی، استفاده از خودروها و موتورسیکلت های الکتریکی به عنوان راهکاری عملی و مؤثر برای بهبود آلودگی مورد توجه مصرف کنندگان و دولت های مختلف قرار گرفته است و انتظار می رود با ایجاد زیرساخت های مناسب سهم خودروهای الکتریکی از بازار وسایل نقلیه روز به روز افزایش یابد. در این راستا شرکت آریاخودرو سیمای سبز می کوشد با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و بسترسازی مناسب گام مهمی در جهت پیشرفت بازار وسایل نقلیه ی الکترونیکی در منطقه بردارد.
فرهنگسازی: ایجاد فرهنگ خرید و استفاده از وسایل نقلیه ی الکتریکی به منظور کاهش آلایندگی و مدیریت ترافیک شهری نیازمند همکاری همه جانبه ی شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی می باشد که بدین منظور شرکت آریاخودرو سیمای سبز با انجام کمپین های رایگان متعدد در شهرهای مختلف و شرکت در نمایشگاه های مرتبط سعی کرده از پیشگامان و نوآوران در این زمینه باشد.
محیط زیست: جایگزینی وسایل نقلیه ی بنزینی و گازوئیلی با خودروها و موتورسیکلت های برقی و استفاده از انرژی های تجدیدپذیر باعث کاهش تولید گازهای آلاینده، پیشرفت هوای پاک و در نهایت بهبود شرایط محیط زیست و سالم تر شدن زندگی افراد جامعه می شود.
نسل آینده: محدود بودن سوخت های فسیلی و منابع طبیعی تجدیدناپذیر در آینده ی نزدیک به یکی از معضلات اصلی جامعه تبدیل خواهد شد. همچنین ادامه ی روند کنونی تولید آلاینده، هوایی ناسالم و محیط زیستی آلوده را برای زندگی فرزندانمان به وجود خواهد آورد. استفاده از انرزی های پاک و جایگزین کردن منابع آلاینده ای مانند خودروهای سوخت فسیلی با وسایل نقلیه ی الکتریکی از راه های مؤثر و مفیدی خواهد بود تا هوایی سالم تر و محیط زیستی پاک تر را به نسل های آینده هدیه دهیم.

رسالت میدانی:

شرکت آریاخودرو سیمای سبز، به عنوان اولین شرکت تولیدکننده ی خودروهای برقی در ایران، بر خود واجب می داند با همکاری سازمان های مربوطه در جهت فراهم کردن زیرساخت های لازم، گسترش فرهنگ استفاده از انرژی های پاک در زندگی روزمره و بسترسازی جایگزینی تکنولوژی برتر وسایل نقلیه ی الکتریکی با استفاده از پتانسیل حداکثری مجموعه ی توانمند و باتجربه ی گروه آریاخودرو، همچون همیشه در پیشرفت شرایط زندگی هم میهمنان عزیزمان پیشقدم باشد.

0
+
مشاور حرفه ای
0
+
مشتری رضایتمند
0
+
لیتر صرفه جویی در مصرف بنزین
0
+
سال سابقه