تازه های آریا خودرو سیمای سبز

Lastest News

بام تهران مجهز به حمل و نقل پاک شد

در راستای اجرای طرح آسمان آبی ، زمین پاک و حفظ محیط زیست کوهستان، اولین مسافر بر برقی در مسیر جاده سلامتی توچال آزمایش شد.

در راستای اجرای طرح آسمان آبی ، زمین پاک و حفظ محیط زیست کوهستان، اولین مسافر بر برقی در مسیر جاده سلامتی توچال آزمایش شد.

عبدالمطلب توجهی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت :در این طرح که با همکاری واحد حمل و نقل پاک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اجرا شد یک دستگاه مسافر بر برقی با ظرفیت ۱۵ نفر در مسیر جاده سلامتی توچال شروع به فعالیت کرد و با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

وی گفت: مسیر جاده سلامتی توچال یک مسیر پیاده روی سالم است که متاسفانه با ورود خودروهای شخصی و اتوبوس های دیزلی این مسیر ویژگی خود را از دست داده بود لذا طرح جمع آوری خودروها مطرح شد و یک دستگاه مسافر بر به صورت آزمایشی در این مسیر مورد استفاده قرار گرفت.

توجهی تصریح کرد: تست اولیه حرکت این مسافربر با موفقیت انجام شد و در حال حاضر یک هفته عملیات اجرایی آن ادامه می یابد که با رفع نواقص و کمبودها پس از تایید نهایی واحد حمل و نقل پاک شهرداری تهران، نسبت به حذف اتوبوس ها و خودروها و جایگزینی آنها با این مسافربر ها اقدام می شود.

منبع: خبرخودرو

در تاریخ  ۱۳۹۴/۹/۲

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *